Vodní vysavač

Uklízejte svůj domov efektivně, rychle a snadno s vysavačem na vodní filtr, který vám vždy zaručí perfektní výsledek. Práce s ním je jednoduchá, vysavače nejsou větší než klasické válcové vysavače s chobotem, nikterak vám tedy nezaberou více místa.

Typ vysavače
klasické 
ruční 
robotické 
podlahové 
tyčové 
klasické 
robotické 
Hlučnost
66 dB
60 dB
65 dB
81 dB
 
77 dB
77 dB
Délka přívodového kabelu
8.4 m
 
 
7 m
 
6 m
 
Příkon
750 W
 
20 W
1600 W
125 W
800 W
130 W
Sací výkon
 
 
20 AW
 
 
300 AW
20 AW
Filtr
sáčkový 
HEPA 11 
 
mikrofiltr 
bezsáčkový 
mikrofiltr 
 
Objem sáčku
4.5 
 
0.3 
0.45 
2.2 
 
Provedení trubek
kovové teleskopické 
kovové 
kovové 
kovové teleskopické 
kovové 
kovová teleskopická 
kovové 
Akční rádius
11 m
 
 
10 m
 
9 m
 
Vysávání
suché 
suché 
suché, mokré 
suché 
suché 
suché 
suché 
Turbokartáč
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
Indikátor plnosti sáčků
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
Indikátor zanesení filtru
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Soft Start
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Čištění a vysávání s využitím vodního filtru je praktické a poslouží také spolehlivě v domácnosti, kde je alergik. Jelikož není potřeba kupovat prachové sáčky, údržba vodního vysavače není nijak náročná a především představuje bezprachovou variantu s tím, že praní přes vodní filtr je účinnější, než při používání bezsáčkového vysavače. Nespornou výhodou také je, že vodní vysavače lze používat jak na suché, tak mokré vysávání, lehce si poradí tedy jak s rozsypanými křupkami, tak vylitou Coca-colou.

Vysaje také vodu, bláto, pití a další nečistoty, které vás jenom napadnou, což by se sáčkovým vysavačem nebylo možné, protože by se zničil pytlík. Naproti tomu vysavač, který funguje na vodní filtr, s podobným vysáváním nemá problém.

Výhody vysavače na vodní filtr

Pokud si chcete pořídit vodní vysavač, určitě nevolte nejlevnější modely, které nebudou fungovat tak spolehlivě. Navíc byste také mohli narazit na problém s vyléváním vody, přes kterou se nečistoty filtrují. Ty jdou totiž po vysátí do nádobky s vodou a ve vodním tornádu jsou odděleny. Špína a prach zůstanou ve vodě, kdežto vzduch pokračuje přes HEPA filtr ven. Pokud některé nečistoty projdou přes vodní bouři, jsou zachyceny omyvatelným filtrem, který je potřeba po každém používání vysavače očistit. Kromě toho, vzduch, který vyjde z vysavače, je osvěžný a čistý, jako vedlejší účinek vysávání vysavačem s vodním filtrem tedy dočasně zvlhčíte vzduch v místnosti.

Mezi další výhody patří konstantní výkon, který vám například sáčkové vysavače nemohou zajistit.

S kvalitním a pracovitým vysavačem na vodní filtr udržíte svůj domov čistý a bezprašný, na druhou stranu nezapomeňte na to, že po každém použití musíte vodu ve vysavači vylít a před začátkem dalšího vysávání ji doplnit.

TOPlist
TOPlist