Vodní vysavač

Uklízejte svůj domov efektivně, rychle a snadno s vysavačem na vodní filtr, který vám vždy zaručí perfektní výsledek. Práce s ním je jednoduchá, vysavače nejsou větší než klasické válcové vysavače s chobotem, nikterak vám tedy nezaberou více místa.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ vysavače
robotické 
multifunkční 
klasické 
robotické 
robotické 
klasické 
robotické 
Hlučnost
67 dB
80 dB
66 dB
 
65 dB
75 dB
 
Délka přívodového kabelu
 
7.5 m
8.4 m
 
 
6.2 m
 
Příkon
58 W
560 W
750 W
 
20 W
750 W
 
Sací výkon
58 AW
 
 
55 AW
20 AW
 
 
Filtr
 
Omyvatelný pletený filtr 
sáčkový 
prachový 
 
HEPA 
 
Objem sáčku
0.42 
0.62 
4.5 
 
0.3 
2.5 
 
Provedení trubek
kovové 
kovové 
kovové teleskopické 
kovové 
kovové 
kovové teleskopické 
kovové 
Akční rádius
 
 
11 m
 
 
8.8 m
 
Vysávání
suché, mokré 
mokré 
suché 
suché 
suché, mokré 
suché 
suché ,mokré 
Turbokartáč
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
Indikátor plnosti sáčků
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Indikátor zanesení filtru
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Soft Start
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 14 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Čištění a vysávání s využitím vodního filtru je praktické a poslouží také spolehlivě v domácnosti, kde je alergik. Jelikož není potřeba kupovat prachové sáčky, údržba vodního vysavače není nijak náročná a především představuje bezprachovou variantu s tím, že praní přes vodní filtr je účinnější, než při používání bezsáčkového vysavače. Nespornou výhodou také je, že vodní vysavače lze používat jak na suché, tak mokré vysávání, lehce si poradí tedy jak s rozsypanými křupkami, tak vylitou Coca-colou.

Vysaje také vodu, bláto, pití a další nečistoty, které vás jenom napadnou, což by se sáčkovým vysavačem nebylo možné, protože by se zničil pytlík. Naproti tomu vysavač, který funguje na vodní filtr, s podobným vysáváním nemá problém.

Výhody vysavače na vodní filtr

Pokud si chcete pořídit vodní vysavač, určitě nevolte nejlevnější modely, které nebudou fungovat tak spolehlivě. Navíc byste také mohli narazit na problém s vyléváním vody, přes kterou se nečistoty filtrují. Ty jdou totiž po vysátí do nádobky s vodou a ve vodním tornádu jsou odděleny. Špína a prach zůstanou ve vodě, kdežto vzduch pokračuje přes HEPA filtr ven. Pokud některé nečistoty projdou přes vodní bouři, jsou zachyceny omyvatelným filtrem, který je potřeba po každém používání vysavače očistit. Kromě toho, vzduch, který vyjde z vysavače, je osvěžný a čistý, jako vedlejší účinek vysávání vysavačem s vodním filtrem tedy dočasně zvlhčíte vzduch v místnosti.

Mezi další výhody patří konstantní výkon, který vám například sáčkové vysavače nemohou zajistit.

S kvalitním a pracovitým vysavačem na vodní filtr udržíte svůj domov čistý a bezprašný, na druhou stranu nezapomeňte na to, že po každém použití musíte vodu ve vysavači vylít a před začátkem dalšího vysávání ji doplnit.

TOPlist
TOPlist