Vysavač Eta

Děti rozsypaly na koberec křupky, váš domácí mazlíček líná jako o závod a do toho jste během vaření upustila pytlík s moukou? To jsou všechno drobnosti, se kterými si kvalitní a výkonný vysavač snadno poradí. Už se netrapte nad rozsypanými věcmi a nečistotami na koberci, nyní si už nemusíte hrát na Popelku a uklízet všechno ručně.

 

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ vysavače
tyčové 
klasické 
tyčové 
klasické 
Pro alergiky 
ruční 
ruční 
Hlučnost
80 dB
77 dB
83 dB
69 dB
70 dB
72 dB
83 dB
Délka přívodového kabelu
 
6 m
 
8 m
7 m
 
 
Příkon
95 W
800 W
95 W
700 W
700 W
 
 
Sací výkon
 
300 AW
 
 
 
 
 
Filtr
bezsáčkový; cyklónový 
mikrofiltr 
bezsáčkový 
HEPA H 13 
bezsáčkový 
omyvatelný 
vodní filtrace 
Objem sáčku
0.55 
2.2 
0.55 
2.2 
0.5 
0.47 
Provedení trubek
ergonomická pogumovaná rukojeť 
kovová teleskopická 
kovové 
kovové 
kovové teleskopické 
kovové 
kovové 
Akční rádius
 
9 m
 
11 m
10 m
 
 
Vysávání
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
suché ,mokré 
suché 
Turbokartáč
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Indikátor plnosti sáčků
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
Indikátor zanesení filtru
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Soft Start
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 31 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Vysavače ETA jsou elektrické spotřebiče té nejvyšší kvality, které navíc mají dlouholetou tradici na našem trhu. Tato česká společnost ví, co v domácnosti doopravdy potřebujete, a tak v jejich výrobcích najdete pomocníky pro každou domácí katastrofu. Modely jsou praktické velikosti, snadno se přenášejí a jednoduše se s nimi manipuluje. Jako bonus mají také sympatický vzhled a stylový design, který vás uchvátí na první pohled. ETA nabízí vysavače hned několika různých variant a to bezsáčkové, tyčové, víceúčelové, robotické, ruční a sáčkové.

Je na vás, který model preferujete, se společností ETA máte záruku dokonalého výrobku.

Něco o společnosti ETA

Společnost ETA je významnou českou firmou, která na našem trhu funguje už od 20. let minulého století a má tady jistou tradici. Její název je zkratkou pro slova „Elektrotechnické aparáty“, ačkoliv pravým předchůdcem dnešní ETY byla společnost ESA, založená až v roce 1943. ETA má hlavní sídlo v Hlinsku, které najdete ve východních Čechách, její výrobny ale jsou po celé republice.

Ať si tedy vysavač od ETA pořídíte kdekoliv, na mnoha místech najdete servis, kde vám poradí v případě obtíží. Navíc ETA během let svého fungování nasbírala hned několika různých ocenění kvality a záruky. Pokud chcete o svou domácnost pečovat tím nejlepším možným způsobem, tak vsaďte na českou firmu ETA, která je tu domácí a ví, jak správně na nepořádek.

Vysavače od společnosti ETA

Z nabídky vysavačů ETA si vybere jednoduše každý. Ti, kdo mají rádi klasiku, jsou tu stylové sáčkové vysavače, které lze použít na všechny typy podlah. Ať už máte ve svém domě či bytě koberce, linoleum, dřevo nebo dlaždice, se vším si poradí sáčkový i bezsáčkový vysavač od ETA. Bezsáčkové vysavače jsou vhodné především v případě, že máte v domácnosti alergika.

Snadno se postarají o všechny pyly a prachy, ale s citem tak, aby ho to nikterak nedráždilo. Bonusem navíc pro vás je, že nemusíte hlídat plnost sáčku a vyměňovat ho. Pohodlně se vám bude vysávat také s tyčovým vysavačem od ETA, který v sobě nese malý ruční vysavač, který lze odejmout a používat samostatně. Tyčové vysavače jsou praktické do menších domácností, vysávají totiž bez nutnosti šňůry, lze tak bez obtíží přecházet z místnosti do místnosti.

Energie na vysávání ale není příliš dlouhá, proto ho vždy nezapomeňte vrátit do nástavce, aby se dobil na příští používání. Další možností vysavače od společnosti ETA je robotický vysavač, který se o vaši domácnosti postará během toho, co budete v práci. Užijte si čistou a vyluxovanou podlahu bez práce, robotický vysavač to hravě udělá za vás.

TOPlist
TOPlist