Vysavač na okna

Zajistěte si perfektně čistá okna tím, že je vyluxujete. Už nikdy při jarním úklidu nebudete muset lézt po oknech a otírat je mokrým hadrem, z něhož crčí voda, která vám snadno zaneřádí podlahu, otírat je nepraktickou stěrkou a nakonec ještě leštit s pochybným výsledkem letákem z Globusu. Ušetřete si námahu a mějte přitom dokonale čistá okna, která vám bude každý závidět.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ vysavače
ruční 
ruční 
ruční 
ruční 
ruční 
ruční 
ruční 
Hlučnost
 
 
 
 
 
 
 
Délka přívodového kabelu
 
 
 
 
 
 
 
Příkon
 
 
 
 
 
 
 
Sací výkon
 
 
 
 
 
 
 
Filtr
 
 
 
 
 
 
 
Objem sáčku
 
 
 
 
 
 
 
Provedení trubek
kovové 
kovové 
kovové 
kovové 
kovové 
kovové 
kovové 
Akční rádius
 
 
 
 
 
 
 
Vysávání
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
Turbokartáč
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Indikátor plnosti sáčků
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Indikátor zanesení filtru
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Soft Start
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 25 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Když si pořídíte vysavač na okna, docílíte excelentního výsledku pouze s malým pomocníkem, který obstará všechnu těžkou práci. Vysavač na okna představuje jen malou investici, která se několikanásobně vyplatí. Přestaňte trávit mnoho času uklízením a věnujte je raději své rodině nebo kamarádům, kteří jej ocení mnohem více, než vaše nevděčná okna, na kterých vždycky najdete nějakou skvrnku, ať se snažíte jakkoliv.

Výhody vysavače na okna

Vysavač na okna je efektivní přístroj, se kterým můžete vykouzlit nablýskaná klasická i střešní okna, zrcadla, dlaždice i sprchové kouty a další hladké povrchy v celé domácnosti. Jejich nespornou výhodou je lehkost, se kterou tak budete činit. Dobře padnou do ruky a snadno se s nimi manipuluje. Kromě toho nemusíte nikam složitě lézt, protože s vysavačem na okna můžete pracovat jak ve formě malé stěrky, tak vysavače na tyči. Hravě s ním dosáhnete i na vysoko postavená okna, která budou perfektně vyčištěná během chvíle.

Vysavač na tyči kontroluje výdej vody, nikdy se vám tak nestane, že by na okně byla od přebytečných kapek skvrna. Voda je odsávána elektricky a to do nádobky, která má nejčastěji objem zhruba 100 mililitrů.

Vysavač na okna funguje na dobíjecí baterii a na jedno nabití vydrží zhruba půl hodiny aktivního používání, což je dostatečně dlouhá doba na umytí oken s tímto inovativním pomocníkem. Některé modely se navíc prodávají s oboustranným mopem, který zachycuje nečistoty a přitahuje nečistoty jako magnet – ten potom lze sundat a vyprat v pračce.

TOPlist
TOPlist