Vysavač Electrolux

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ vysavače
tyčové 
tyčové 
ruční a tyčové 2v1 
klasické 
ruční 
ruční 
klasické 
Hlučnost
79 dB
79 dB
79 dB
65 dB
 
 
69 dB
Délka přívodového kabelu
 
 
 
9 m
 
 
9 m
Příkon
 
 
 
850 W
 
 
450 W
Sací výkon
 
 
 
 
 
 
 
Filtr
bezsáčkový 
omyvatelný 
omyvatelný 
Omyvatelný Allergy Plus 
 
 
Ano 
Objem sáčku
0.5 
0.5 
0.5 
 
 
Provedení trubek
kovové 
kovové 
kovové 
kovové teleskopické 
kovové 
kovové 
Teleskopické 
Akční rádius
 
 
 
12 m
 
 
12 m
Vysávání
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
suché 
Turbokartáč
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Indikátor plnosti sáčků
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
Indikátor zanesení filtru
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Soft Start
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 25 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Váš starý vysavač s vámi odmítá spolupracovat? Přestaňte se pokoušet, přimět ho k práci a raději ho nahraďte spolehlivějším poddaným, který uklidí všechno, co vám na očích uvidí. Takové jsou vysavače od společnosti Electrolux, které si v loajalitě ke svému majiteli s nikým nezavdají. Vysavače Electrolux vám budou sloužit věrně a dobrovolně, jejich výkonnost je vám plně k dispozici.

Hladově se pustí do každé nečistoty a špíny, kterou spatří na vaší podlaze, a beze zbytku ji vysaje. Uklidit ale umí samozřejmě také gauče, postele a jiný nábytek. Švédská společnost Electrolux totiž vyrábí naprosté profesionály, kteří mohou vyrazit hned do terénu a předvést své schopnosti. Důvěřujte největšímu světovému výrobci domácích spotřebičů, který produkuje zdatné bojovníky připravené k boji proti nečistotám.

Který vysavač, byste rádi?

V případě, že máte rádi klasiku, určitě si domů pořiďte stylový sáčkový vysavač Elextrolux, který má teleskopickou tyč a jeho energetické hodnocení je A. Některé modely mají navíc na rukojeti dálkové ovládání, či jsou tu kousky, které představují postrach pro všechny zvířecí chlupy vašich mazlíčků. Další možností je bezsáčkový vysavač, který je tichým zabijákem prachu a pylů.

Pracuje rychle, tiše, čistě a kvalitně, takže váš alergik doma nic nepocítí. Mají snadno oplachovatelný filtr, který zajistí perfektní úklid celé vaší domácnosti.

Pokud už ale máte dost klasických vysavačů, které za sebou musíte táhnout jako neposlušného psa na vodítku, který navíc za sebou trousí kabel, pořiďte si tyčový model vysavače, který není nijak omezen. Snad jen je tu časový limit, spojen s dobou nabití. Tyčové ruční vysavače Electrolux nejsou na kabel, ale samy se dobíjejí v nástavci, lze tedy s nimi volně přecházet z jednoho pokoje do druhého. Na drobné katastrofy je tu ruční vysavač Electrolux, vhodný na suché i mokré vysávání, který je sice malý, ale zato velmi šikovný.

TOPlist
TOPlist